Turniej w Gryfinie / Spotkanie z trenerem koordynatorem

W niedzielę 29.01 o godz.14 w Gryfinie odbędzie się turniej na który zostaliśmy zaproszeni. Koszt 30-35 zł/os w zależności od liczby zawodników.

Adres: Zespół Szkół w Gryfinie Gryfino ul. Iwaszkiewicza 70

Lista powołanych pod spodem . Prosze o potwierdzenie obecności lub nieobecnosci pod postem, sms, lub na fanpage'u. Brak potwierdzenia do piątku spowoduje powołanie kolejnych osób.

Jaś Wójtowicz, Michał Spychała, Kacper Szczęsny, Szymon Siarkiewicz, Aleksander Płosa, Maciej Orłowski, Dominik Zygmont, Nikodem Zjadewicz, Maksymilian Bitner, Albert Baran, Marcel Szulborski, Paweł Szawaryński, Filip Ruciński, Kuba Lewandowski

Stroje na turniej ja będę miał ze sobą. Transport do Gryfina każdy we własnym zakresie.

------------------------------

W sobotę o godz. 14.00 w SP74 (os. Bukowe) odbędzie się spotkanie z trenerem koordynatorem Leszkiem Pokładowskim. Na spotkaniu tym bedzie mowa o wizji naszego klubu ( co chcemy rozwijać u dzieci podczas zajęć, jaki chcemy osiągnąć efekt, jak chcemy współpracować z rodzicami.

Zapraszam

Trener Rafał