Mecz Pogoni na osiedlu Bukowym

Uwaga!

W sobotę trening grupy zielonej nie odbędzie. Chłopaki zdecydowali na treningu przez głosowanie (10 do 5) , że chcieli by zobaczyć mecz Pogoni z Kotwicą , który odbędzie się na boisku przy ul. Pomarańczowej.

Wejscie na mecz jest darmowe , ale darmowe wejściówki można odbierać w sklepie Pogoni w Outlet Parku przy ul. Struga 42 (otwarty wgodzinach 10-21) maksymalnie dwie na jedną osobę. Pogon podjęła tą decyzje w związku z dużą frekwencja na meczu z Arkonia. Przyszło ponad 1000 osób , a to w świetle prawa jest imprezą maasową przy której trzeba by zmagać się z biurokracją , co w przypadku sparingu mija się z celem.

Jeśli chodzi o pogodę to ma padać delikatny śnieżek i temperatura w granicach -3 stopni , więc warunki znośne ;)

Grupa niebieska trenuje normalnie o 12.15.

Proszę zaglądnąć tutaj na strone jeszcze w sobotę o 9 rano , w celu potwierdzenia (jeśli warunki pogodowe zmienią się diametralnie, grupa zielona będzie miałą trening na hali)

Do zobaczenia i życzę dobrego meczu ;)