Wspólpraca z Pogonią , Testy

Witam!
Jak większość z was wie nasz klub podpisał ścisłą współpracę z Pogonią Szczecin. Otrzymałem pewne wytyczne dotyczące prowadzenia grup młodzieżowych. W ciągu miesiąca będzie zoorganizowane dla rodziców spotkanie z trenerem Leszkiem Pokładowskim, który jest koordynatorem trenerów naszego klubu., który przedstawi idee i założenia tej współpracy.
W związku z tym najbliższy tydzień będzie poświęcony na testy w każdej grupie i będą je przechodzili wszyscy zawodnicy. Dlatego też każdy przychodzi w następnym tygodniu na swoją grupę w której był w ubiegłym sezonie. Wszyscy nowi chłopcy przychodzą w terminach grupy niebieskiej.

Czternastu chłopaków, którzy uzyskają najwyższe oceny z testów stworzy nowy skład grupy zielonej, pozostali stworzą grupę niebieską. Będzie oceniana szybkość , drybling, uderzenia piłki do bramki i do celu, jak i również zachowanie na boisku w trakcie meczu.

Prośba do rodziców by w czasie testów nie stali przy płocie, ponieważ wbrew pozorom można dziecku utrudnić wykonanie zadań ;)

Przypominam iż dotyczy to tylko rocznika 2008, Rocznik 2009 w całości przejął trener Artur Łagodzki.

Plan treningowy na runde jesienną
Grupa Zielona
Poniedziałek 17.15
Środa 16.00

Grupa Niebieska
Wtorek 16.00
Czwartek 16.00

Zaczynamy od 5-go września.

Do zobaczenia