Treningi (aktualizacja), Książka (aktualizacja), Turniej Deichman, Boisko, Testy, Obóz letni

Witam!

Treningi w tygodniu po feriach:

Grupa Niebieska poniedziałek godz. 18.00 (SP 37)

sobotni trening odwołany panieważ na hali SP37 rozgrywany jest turniej piłki ręcznej

Grupa Zielona środa godz. 17.00 (SP 59)

-------------------------

Książka "Sportowy Wojownik" (dla tych co zamówili) dotarła i będzie do odbioru na treningach lub mozna do mnie zadzwonić u umówic się na osobisty odbiór

Koszt będzie 38 PLN (można wpłacać na konto lub na treningu).

--------------------------

Przez najbliższe dwa tygodnie będę zbierał chętnych do udziału w turnieju Deichmana

Jedna drużyna może liczyć od 8 do 10 osób.

Koszt udziału jednego dziecka to 120 PLN w ramach którego każdy otrzyma spodenki, koszulka, getry + kupon 20 pln do realizacji w sklepie Deichamnn.

Każda drużyna będzie miała swojego opiekuna w postaci jednego rodzica , który będzie pełnił rolę trenera na tych rozgrywkach. Ja będę obecny w miare dostępności.

W tym miejscu prosiłbym wszystkich rodziców którzy zdecydują się by ich dziecko wzięło udział w tym turnieju o odpowiednie zachowanie na nim. Dziękuje.

Więcej informacji Turniej Deichmann

-------------------------

Na hali będziemy trenowali prawdopodobnie jeszcze pare tygodni. Sezon halowy skończymy turniejem Bukowe Cup który odbędzie się prawdopodobnie 12.03 (niedziela).

Pierwsze dwa tygodnie po wejściu na boisku poświęcimy na testy sprawności piłkarskich. Na podstawie tych testów nastąpi nowy podział na grupy.

------------------------

Obóz letni odbędzie sie w dniach 16.07-22(lub23).07 i w tym samym miejscu co w zeszłym roku, czyli w miejscowości Długie. Koszt i więcej szczegółów wkrótce.

Ilość miejsc ograniczona proszę więc o wstępne deklaracje .

Do zobaczenia

Trener Rafał