Transgraniczna Liga Mistrzów, treningi

Witam!

Nasza sekcja będzie reprezentowana na turnieju organizowanym przez "futball arena".

Rozgrywki będą prowadzone systemem turniejowym.

Koszt każdego turnieju 200 PLN

Zespoły składają się z 5 zawodników + bramkarz, mecze rozgrywane będą na boisku o wymiarach 40m/20m.

Do szerokiej kadry powołam 12 chłopaków (na czas turnieju każdy dostanie strój). Kadra wyznaczona będzie w najblizszy wtorek

Będą się starał być na każdym turnieju , ale jeśli będą miał inne obowiązki, zespół poprowadzi wyznaczony rodzic lub dwóch.

Przewidywany cza gry to 2x15 min.

Wszystkie spotkania odbędą się w nowym obiekcie przy ul. Wojska Polskiego (obok toru kolarskiego), na który składają się dwie nowoczesne hale piłkarskie połączone ze sobą. Hale są ogrzewane, zaopatrzone w szatnie, toalety i prysznice. Planowany termin rozpoczęcia rozgrywek to początek listopada. Każda z drużyn zagra dwa turnieje eliminacyjne i turniej finalowy.

Wystąpimy jako AS Roma w grupie A

1. Fc Barcelona (Football Arena)

2. Arsenal Londyn (Samson Zdroje)

3. FC Bayern Monachium (Football Academy)

4. PSG (AMF)

5. As Roma (Pogoń Prawobrzeże)

6. Manchester United (Soccer Grzędzice)

Terminarz Grupa A

7.11.2015 15:00-20:00 (sobota) (tutaj dotrę, ale gdzies na 18)

21.11.2015 15:00-20:00 (sobota)

------------------

Treningi w najblizszym tygodniu napewno jeszcze na powietrzu w stałych godzinach.

Jesli chodzi o hale to jeden z treningów napewno będzie w sobotę (godzina i miejsce w trakcie ustalania)

-------------------

Trener Rafał