ostatnie dwa tygodnie + plan na sierpień

W najbliższym tygodniu treningi bez zmian, natomiast w poniedziałek 22.06 w związku z meczem rocznika 2002 trening rozpoczniemy o godz. 16.15.

W piątek 26.06 planuję zrobić zakończenie sezonu połaczonego z grillem. Start godz. 16.

Duży grill jest na miejscu , więc będzie potrzebna nam cała reszta. Sztućce, talerze, kubeczki jednorazowe, worki na śmieci. Jedzenie na grilla. Napoje (najlepiej soki naturalne, woda). Unikamy słodyczy chipsów, napojów słodzonych czy gazowanych.

Są dwie opcje albo każdy przynosi co może, albo organizowana jest zrzutka i wspólne zakupy. W obu opcjach prosiłbym rodziców o dogadanie się między sobą co kto i jak ;)

Boisko i bramki będą do naszej dyspozycji i planuje rozegranie różnych meczów w formie zabawowej, więc prośba o zabranie strojów sportowych ;)

Prosiłbym po wszystkim o pomoc w uporządkowaniu terenu jal i rówńież parę chętnych osób o czuwanie nad grillem.

-------------------------------

Jeśli chodzi o treningi sierpniowe to

W dwóch ostatnich tygodniach sierpnia planuje odbyć 8 treningów, które będą odbywały się w godzinach porannych.

Opłata za ten okres wynosi 40 pln, bez względu na ilość treningów w których będzie uczestniczyło dziecko. W związku z tym iż niewiem ilu chętnych będzie uczestniczyło w tym okresie przygotowawczym. proszę o deklaracje kto jest zainteresowany.

Do zobaczenia Trener Rafał.